Vlastní vydané tituly

Od svého vzniku jsme vydali několik projektů pro širokou veřejnost. S příchodem mobilních zařízení a snadnou distribucí aplikací do celého světa skrze AppStore, Google Play a Windows Store jsme vydávání vlastních projektů dále podpořili.

Hrady a zámky, Maxův průvodce

Interaktivní multimediální průvodce po hradech a zámcích České republiky pro tablety a počítače.Průvodce Vás seznámí se stovkou českých a moravských hradů a zámků, obsahuje množství fotografií, zajímavostí a tipů, ale také kvízy a poznávačky, které zábavnou formou prověří vědomosti uživatelů.

Obnovitelné zdroje energie

Poutavé i poučné čtení o alternativních, obnovitelných zdrojích energie. Vše, co jste chtěli vědět o větrné, vodní a sluneční energii a elektrárnách, energii Země a biomasy, naleznete v publikaci „Obnovitelné zdroje energie“. Tato encyklopedie obsahuje více než 600 fotografií, ilustrací a schémat a sadu vědomostních kvízů pro ověření vědomostí.

Jaderná energie a energetika

Nejobsáhlejší popularizační multimediální publikace o světě „energie z atomu“ – od elementárních částic po energetické využití jaderné energie. Pro zatraktivnění témat a lepší pochopení jsou součástí kapitol různé zajímavosti, které pomáhají udělat si ucelenější obrázek o dané problematice. Tato encyklopedie obsahuje více než 500 fotografií, ilustrací a schémat a sadu vědomostních kvízů pro ověření vědomostí.

8 příběhů Starého zákona

Digitální knihu tvoří animované interaktivní příběhy Starého zákona doplněné tematickými kvízy a logickými hrami pro pobavení.

BAC Alcohol Calculator

Jste muž nebo žena? Chutná Vám pivo, víno nebo míchané drinky? Kalkulačka zbytkového alkoholu vám pomůže zjistit, jak jste na tom s množstvím zbytkového alkoholu v krvi a kdy asi tak budete moci řídit. Zbytkový alkohol je podceňovaná věc a může způsobit spoustu problémů, tak proč riskovat, když je to tak jednoduché.

Alkohol kalkulaček (všech jazykových verzí) se stáhlo více jak 500 tisíc.

Agility City

Více jak 500 tisíc stažení nám dává právo označit tuto hru jako úspěšnou. Použitím slov recenzí uživatelů dokonce „návyková“. Díky dobrému grafickému zpracování, možnosti volby rasy psa, tratě, ale hlavně výborné hratelnosti je tato jednoduchá „skákačka“ tak oblíbená.

Blackbeard's Chest

Pexeso trochu jinak, animované, se zápletkou. Zažijete pirátské dobrodružství při hledání ztraceného Černovousova pokladu. Ponoříte se do světa drsných hrdinů na pirátské lodi, korálovém útesu, pusté pláži, džungli a skále s pokladem a zahrajete si originálně zpracované animované pexeso, které vás i vaše děti nepřestane bavit.

Befriending dogs - JRT

Komunitní aplikace pro milovníky Jack Russell teriérů obsahuje informace o této psí rase a fotogalerie profesionálních fotografií. Aplikace umožňuje založení medailonků psů a procházení ostatních medailonků psů z celého světa. Vyhledávání umožňuje najít vhodný protějšek pro vašeho psího miláčka nebo jen kamaráda na venčení.

Befriending dogs - Airedale terrier

Komunitní aplikace pro milovníky Airedale teriérů. Aplikace obsahuje informace o dané rase a fotogalerie profesionálních fotografií. Aplikace umožňuje založení medailonků psů a procházení ostatních medailonků psů z celého světa. Vyhledávání umožňuje najít vhodný protějšek pro vašeho miláčka nebo jen kamaráda na venčení.