Befriending dogs: JRT

I pes má nárok na společenský život. A vy mu ho nyní můžete dopřát prostřednictvím aplikace "Befriending Dogs, Jack Russell terrier", první sociální sítě věnované právě tomuto výjimečnému plemenu.

Sociální síť pro psy

Domluvte svým pejskům rande. Už není třeba se spoléhat na náhodu. Pomocí funkce medailonků můžete najít vhodného partnera nebo partnerku i pro vašeho Jacka. Vytvořte mu vlastní medailonek s fotografiemi a podrobnostmi, aby i on mohl být nalezen. Pro chovatele je to neocenitelný nástroj, který umožňuje okamžitý přístup k profilům mnoha pejsků, i s možností kontaktovat páníčky.

Aplikace je dostupná v Apple AppStore.

Možnosti aplikace

Máte štěňata a chcete, aby se dostali do správných rukou? Není nic jednoduššího, než o tom informovat další spřízněné duše.

Profily a medailonky Jack Russellů

Vytvořte svému miláčkovi vlastní medailonek se základními údaji a fotografiemi a sdílejte ho s ostatními páníčky.

Vyhledávání psů a chovatelů

Najděte pro svého pejska ten nejlepší protějšek. Pejsek, který je k dispozici pro šlechtění, to může viditelně inzerovat.

Přehled charakteristik JRT

Aplikace obsahuje panel se správnými charakteristikami Jack Russell teriérů pro šlechtění.

Rozsáhlé profesionální fotogalerie

Aplikace kromě databáze tisíců fotografií od chovatelů obsahuje také rozsáhlé fotogalerie od profesionálních fotografů. Každý měsíc se vyhlašuje soutěž o nejhezčí foto Jacka.

Uživatelské ohlasy

Za svojí téměř tříletou historii se Befriending Dogs stalo velmi úspěšnou sociální platformou pro milovníky psů a zvlášť Jack Russell teriérů. Na AppStore i na Facebooku si můžete ověřit její úspěšnost. My jsme vybrali několik ohlasů ze serveru appCrawlr.com.

Technická podpora

Máte-li nějaké potíže při používání aplikace, chcete-li se na něco zeptat nebo nás informovat o svých nápadech na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat!

Facebook FanPage

Pokud vás aplikace zajímá, můžete se stát jejími fanoušky na Facebooku.