Služby pro agentury

web | e-publishing | mobilní hry a aplikace

Jste agentura, která nedisponuje týmem pro vývoj internetových a mobilních projektů? Naše služby zajišťují dodávku částí i kompletních projektů digitální komunikace.

Navázání spolupráce

Pokud cítíte, že by pro vás naše služby mohly být užitečné, neváhejte nás kontaktovat. V době digitální komunikace spolupracujeme s agenturami po celém světě.

Základní
ujednání

Kreativní proces,
UI/UX design

Design je jazyk, kterým aplikace nebo webová stránka komunikuje se svým uživatelem.

Máte kreativu
hotovou?

Většina agentur vytváří pro své klienty celé komunikační strategie a realizuje je v tisku nebo v televizi. My nabízíme tým, který dokáže vaše nápady přenést do všech digitálních zařízení či na web.

Copywriting & obsah na míru

Prezentování různých typů informací vyžaduje také různé formy. Vytvoření srozumitelného a poutavého obsahu vyžaduje promyšlený přístup již při tvorbě struktury a psaní textů.

Uživatelská zkušenost a pohodlí

Navrhovat webovou stránku nebo mobilní aplikaci je stejné, jako designovat třeba interiér bytu. Všechny prvky musí být praktické, funkční, jednoduše použitelné a zároveň příjemné na pohled.

Respekt k potřebám zařízení

V éře displejů s vysokým rozlišením se digitální design přibližuje tištěným médiím. Každé mobilní zařízení má navíc jiný poměr stran a design se musí umět přizpůsobit.

Schválení designu, prototyp

Když jsou kreativní a grafické návrhy připraveny, prezentujeme je klientovi, aby se mohl ke všem částem vyjádřit. Připomínky a úpravy zapracujeme do prototypu, který po schválení uzavře první etapu projektu.

Programování, kódování
a implementace

Napsat robustní a dobře optimalizovaný kód není samozřejmost.

Bezpečnost

Bezpečnost patří k elementárním nárokům digitálního světa již od dob vynálezu sítí a internetu a patří také mezi naše nejvyšší priority.

Optimalizace

Napsat program není zas tak složité. Ale napsat program, který bude optimalizovaný pro výkon a různé nároky různých platforem, v tom je kus umění!

Všechny platformy

Největším problémem současného trhu s telefony, tablety a internetovými prohlížeči je jeho roztříštěnost. Snem každé agentury je mít možnost vytvořit jeden program, který bude fungovat na všech zařízeních. My takové řešení máme. Pro e-publishing jsme vyvinuli vlastní framework, nazvaný Amos.

Technologie jsou klíčové

Nehledě na celou řadu různých hardwarových zařízení, existují i desítky různých programátorských rozhraní a technologií na straně softwaru. Jejich použití je většinou specifické a málo univerzální. Nejlépe vám poslouží taková technologie, kterou si sami vyvinete. Proto využíváme rozhraní, které jsme si sami napsali. Nazvali jsme ho Amos. Jako další používáme např. Unity.

Spuštění

Když je programování a betatestování hotové, projekt je připravený ke spuštění. Všechny databázové systémy a servery nakonfigurují naši IT specialisté. V případě potřeby poskytujeme i hostingové služby

Uživatelská odezva, servis a aktualizace

Sledování návštěvnosti a chování uživatelů je nezbytná součást každého online produktu.

Web user tracking

Součástí všech našich online řešení je také sběr a analýza statistických dat. Sledujeme jedinečné návštěvníky a jejich chování a data.

Kompletní analýza dat

Sledovat lze prakticky veškeré chování uživatelů, od kliknutí na tlačítko po počet přehrání videí nebo rozbor uživatelského zařízení.

Mobilní zařízení

I do mobilních aplikací lze zabudovat nástroje na sledování chování uživatelů. Počet stažených aplikací lze kontrolovat přímo v obchodě.

Udržujeme projekty aktuální.

Jedna z podmínek úspěšnosti online projektu je jeho aktuálnost. Projekt je třeba udržovat pravidelnými updaty a servisem.

Distribuce a propagace

Bez promyšlené distribuce a propagace nemůže být skoro žádný projekt úspěšný.

Strategie reklamní kampaně

Kreativní myšlenky projektu mohou být dále využity a rozvíjeny při propagaci. Vytvoříme vám celou reklamní strategii včetně designu, copywritingu nebo průzkumu veřejného mínění.

Tištěný i digitální reklamní design

Tým našich grafiků vám na základě reklamní strategie vytvoří fungující plakáty, reklamy do časopisů, bilboardy, stejně jako online bannery podle nejnovějších technologií.

Rozvoj další spolupráce

Dokončením a spuštěním produktu vzájemná spolupráce nemusí skončit. V případě vzájemné spokojenosti nabízíme spolupráci na budoucích projektech nebo rozvoj stávajícího.

If you need more information, please contact us

Are you human?