Tvorba obsahu pro 3D projekty

3D projekty

Tvorba obsahu pro 3D projekty

Pro realizované projekty můžeme dodat veškerý obsah podle zadání klientů nebo na klíč. Navrhujeme textový obsah a slogany, pořizujeme a dodáváme 3D i 2D videa, animace a modely. Zajišťujeme hudbu, zvuky, namluvené komentáře (včetně castingů) i lokalizace do cizích jazyků.

3D modelování

Modelujeme a animujeme nové 3D modely i pracujeme s dodanými modely klientů, které upravujeme pro použití pro daný projekt (jiná složitost modelů je vyžadována pro 3D film a jiná pro hru pro tablety).

3D film

Máme zkušenosti s natáčením stereoskopického filmu na profesionální 3D kameru a jeho následné zpracování.  Stereoskopický film je možné doplnit 3D objekty, texty, fotografiemi, 5+1 zvukem a dalšími multimediálními prvky.

Rozšířená realita

3D animace jde snadno využít pro prezentaci tzv. rozšířenou realitou (augmented reality), kdy se animace, i interaktivní, spustí při namíření zařízení, ve kterém je aplikace spuštěná, na definovaný obrázek (QR kód v katalogu nebo obrázek na libovolném povrchu – např. obalu produktu).

Zpracování projektů

Projekty mohou být realizovány čistě 3D nebo v kombinaci 2D a 3D, tj. 3D obsahem lze rozšířit 2D projekt (prezentace, katalog, publikace nebo i hra).

Máte zájem o tvorbu 3D projektu?

Kontaktujte nás!

captcha