Již více než 20 let se zabýváme poradenstvím, tvorbou a rozvojem projektů digitální komunikace.

Společnost Simopt sídlí v jednom z nejkrásnějších měst České republiky, v Táboře. Toto místo nás inspiruje a zároveň umožňuje držet si potřebný odstup od příliš rychlých a přemodernizovaných řešení.

Digitální vydavatel

Vydáváme vlastní digitální publikace, mobilní aplikace a hry. Naší snahou je vydanými tituly nejen bavit, ale především pomáhat a zábavnou formou vzdělávat jak děti, tak širokou veřejnost.

Služby pro agentury

Jste reklamní agentura nebo grafické studio, které nedisponuje týmem pro vývoj internetových a mobilních projektů? Naše služby zajišťují dodávku částí i kompletních projektů digitální komunikace.

Multiplatformní technologie

Technologie, které používáme, nám umožňují plně využít potenciál cílových zařízení (počítače, tablety i chytré mobilní telefony).

Referenční projekty

Při realizaci projektů se opíráme o dlouholeté zkušenosti z práce pro přední společnosti české ekonomiky i menší firmy, které v digitálním světě nalezly svůj potenciál.

Nově vydáno

Miniencyklopedie ČEZ pro tablety

Multimediální encyklopedie o energii obsahuje 8 publikací pro tablety. Jsou ke stažení zdarma na Apple App Store a Google Play.

Nově spuštěno

Horská služba ČR

Nedávno jsme dokončili a spustili webový portál Horské služby ČR. Podívejte se na www.hscr.cz

Nově spuštěno

Bezpečné cesty

Tak trochu jiný portál o dopravní bezpečnosti – www.bezpecnecesty.cz.

Nově spuštěno

Polská verze Škoda hrou

Do rodiny Škoda hrou se nyní mohou připojit všechny polsky mluvící děti na adrese: www.skoda-szkolka.pl/

Právě připravujeme

Dopravní výchova interaktivně

Cílem projektu je vytvoření nového interaktivního vzdělávacího programu pro strukturované zařazení dopravní výchovy do školních vzdělávacích programů na základních školách. Projekt je podpořený z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.1 (registrační číslo CZ.1.07/1.1.14/02.0017).

Naši významní klienti