Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Grafika 3D projektů

Grafika 3D projektů

VR a 3D projekty

Grafika 3D projektů

Tvoříme jednoduché modely, funkční celky, vizualizace, 3D hry i stereoskopické filmy.

Styl a forma grafiky 3D projektů závisí na cílové skupině, pro kterou je výsledný projekt určen, klientovi, pro kterého projekt realizujeme, a obsahu projektu. Nejedná se jen o grafický styl, ale také hloubku detailu modelovaných objektů, případně natáčených stereoskopických videí.

Využíváme moderní programové vybavení i dostatečnou výpočetní sílu (HW) pro renderování i těch nejsložitějších projektů. Náš tým 3D grafiků má mnohaleté zkušenosti a tisíce odpracovaných hodin na projektech pro širokou veřejnost i špičkové odborníky vyžadující absolutní přesnost modelace i fungování.

Postup návrhu grafiky

  1. Drátěný model a koncepce – schematicky popisují rozdělení obrazovky, umístění jednotlivých „bloků obsahu“, ovládání a funkční možnosti
  2. Grafický návrh – vlastní návrh, odladěný na základě připomínek klienta, případně s definovanou cílovou skupinou (focus group)
  3. Prototyp – prezentuje animace a funkční možnosti výsledného projektu

Pro 3D projekty tvoříme také doplňkové grafické prvky a animace, zajišťujeme focení i natáčení „3D materiálů“ a zajišťujeme postprodukci. Více v kapitole  Tvorba obsahu pro 3D projekty .

Máte zájem o tvorbu 3D projektu?

Kontaktujte nás!

captcha

Související odkazy