Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Testování 3D projektů

Testování 3D projektů

VR a 3D projekty

Testování 3D projektů

Testování projektů je realizováno v několika krocích, ve kterých testujeme intuitivní ovládání, obsah, funkcionalitu, a to na různých zařízeních, pro které je projekt určen.

ALFA testování

Již při programování 3D projektů provádíme průběžné testování na zařízeních, pro které jsou projekty určené a hledáme co nejlepší řešení pro splnění daných cílů. Jinak musí být realizován a fungovat projekt pro mobilní telefony, jinak pro internet, tj. monitor počítače, a jinak stereoskopický film pro promítání na plátno nebo 3D kino.

ALFA testování slouží pro vývojový tým a je důležitým zdrojem vstupních informací pro rozhodování směrování projektů.

BETA testování

Po dokončení projektu z hlediska funkčnosti a obsahu přichází důležitá část – testování BETA verze projektu. Zde je testován obsah, navigace, ovládání a celková funkčnost projektu, a to na typických zařízeních, pro které je projekt určen.

Testování probíhá jak na straně klienta (obsah, navigace a ovládání), tak u nás (kompletní testování včetně variant zařízení).

Revize a zápis chybových hlášení

Pro snadnou evidenci, správu a uchování chybových hlášení využíváme online systém Redmine, který splňuje všechny požadavky na takový program. Tím je možné testovat kdekoliv a sledovat a spravovat výstupy z testování centrálně.

Kontaktujte nás!

captcha

Související odkazy