Digitální publikace

Digitální publikace

Tvorba digitálních publikací pro mobilní telefony, tablety, stolní počítače a interaktivní tabule. Námi realizované digitální publikace jsou odladěny pro optimální zobrazení na všech zařízeních, pro něž jsou určeny, a obsahují funkční možnosti, které požadují uživatelé.

Typy digitálních publikací

Díky využití námi vyvinuté multiplatformní technologii AMOS, která umožňuje efektivní tvorbu digitálních publikací pro více platforem a současně poskytuje odladěné funkční možnosti, můžeme realizovat širokou škálu publikací.

Výroční, CSR a další zprávy
Prezentace firem, měst, akcí apod.
Katalogy produktů
Návody a průvodce
Interaktivní učebnice a rádce
Knihy, časopisy a další publikace

Funkční možnosti

Všechny digitální publikace mohou obsahovat texty, fotogalerie, videa, interaktivní schémata, 2D a 3D animace, interaktivní rejstříky a slovníky, možnost vkládání vlastních záložek a poznámek přímo do obsahu, ale také vědomostní kvízy a vložené hry pro pobavení.

CHCI POMOCI S NASTAVENÍM
CÍLŮ PROJEKTU

captcha

Průběh realizace

Projekty vytváříme z existujících tištěných nebo elektronických variant publikací nebo zcela nové na klíč. Při realizaci nových publikací zajišťujeme předprojektové analýzy, návrh koncepce, struktury, funkčních možností, sestavení týmu odborníků pro tvorbu obsahu, vlastní realizaci a odladění publikace pro spuštění.
Po spuštění zajišťujeme distribuci, promo aktivity i aktualizace a rozvoj publikací.

Grafika

Design digitálních publikací vychází buď z existujících publikací, nebo jej vytváříme podle druhu, zaměření a formy publikace. Jiný design si vyžaduje firemní prezentace, 3D katalog, kniha nebo interaktivní učebnice.
Vždy se snažíme o individuální grafický návrh s důrazem na přehlednost a použitelnost publikace.

Tvorba obsahu

Pro projekty zpracováváme obsah z existujících podkladů, které přepracováváme pro použití v digitální publikaci, nebo vytváříme zcela nový originální obsah s odborníky v daném tématu (na základě požadavků klienta). Samozřejmostí jsou jazykové korektury a překlady do cizích jazyků.

Programování

Multiplatformní digitální publikace realizujeme v námi vyvinutém publikačním systému AMOS, který jsme vytvořili přímo pro vydávání a správu elektronických publikací, případně v prostředí Unity, které umožňuje realizovat jak 2D, tak 3D projekty.

Testování

Každý projekt před svým spuštěním prochází důkladným testováním v několika oblastech – obsahu, navigace, funkčních možností, zobrazení na různých zařízeních a v různých operačních systémech. Pro reportování a správu výstupů z testování využíváme moderní systémy, které zaručují přehlednost a kontrolu nad laděním projektů.

Spuštění

Spuštění publikace je důležitý krok realizace projektu. Aby nová publikace mezi stávajícími aplikacemi uspěla, je nutné dodržet pravidla pro uvedení na trh mobilních aplikací. V rámci realizace projektů navrhujeme a doporučujeme takové kroky a řešení, aby byl start publikace co nejlepší.

Správa a další rozvoj

Po spuštění aplikace poskytujeme správu a rozvoj podle přání zákazníků a na základě zpětné vazby od uživatelů. Zajišťujeme také promo aktivity, komunikaci s uživateli, vyhodnocení statistik a návrhy rozvoje apod.

Máte zájem o tvorbu digitální publikace?