Tvorba obsahu mobilních aplikací

Mobilní aplikace

Tvorba obsahu mobilních aplikací

Obsah mobilních aplikací je specifický. Není možné vzít obsah webu a použít ho v mobilní aplikaci. Důvodů je hned několik, ale hlavními jsou „malá obrazovka“ – na které se špatně orientuje i čte rozsáhlejší text, a „ovládání prsty“ – které ovlivňuje velikost ovládacích prvků a způsob navigace.

Navrhujeme obsah pro všechny typy mobilních aplikací – jak prezentace a firemní aplikace, tak hry a aplikace, které poskytují uživatelům přidanou hodnotu (kalkulačky, mapy, rádce, ovladače apod.).

Texty, slogany, nadpisy (copywritting)

Navrhujeme texty aplikací „od nuly“ nebo přepracováváme dodané hotové podklady (např. z firemních prezentací, katalogů, webových stránek apod.) pro co nejlepší využití v mobilních aplikacích.

Mobilní uživatel je ještě rychlejší než internetový, a tak je nezbytné komunikovat slogany, jasnými sděleními a pokyny. Životnost mobilní aplikace totiž může být jepičí. Nainstalovat, ale i smazat aplikaci je otázkou několika sekund.

Fotografie, videa a animace

Pro mobilní aplikace dodáváme fotografie, videa a 2D i 3D animace. Vytváříme originální na klíč, zpracováváme existující dodané klientem nebo využíváme obsáhlých fotobank. Záleží na požadavcích a možnostech klienta.

Mluvené komentáře, hudba a zvuky

Vybraný typ aplikací obohacujeme mluveným komentářem, hudbou nebo zvuky. Zvuk dodá aplikacím další rozměr a např. pro hry a e-learningové projekty je nedílnou částí, bez které by se neobešly.

Překlady, lokalizace a jazykové korektury

Pro projekty zajišťujeme překlady nebo lokalizace obsahu (podle typu obsahu) a jazykové korektury nejen jazykozpytci, ale také odborníky v daném oboru.

Kontaktujte nás!

captcha