Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Pro školy

Pro školy

Pro školy

Vzdělávacími projekty se zabýváme již od roku 1991. Díky atraktivnímu zpracování daných témat a faktické správnosti ve spolupráci s odborníky a pedagogy jsou aplikace využívány při výuce na školách.

Jsme rádi, že naše aplikace pomáhají při výuce. A to nejen žákům a studentům, ale také jako kvalitní učební materiál pro učitele.


Vzdělávací aplikace

VR CHODEC

Vše, co děti potřebují vědět pro bezpečné chování v silničním provozu v roli chodců. Ale jinak. Ve 3D a virtuální realitě. To je baví a mnohem víc si zapamatují. Aplikace obsahuje také informace pro rodiče i seniory.

VR CYKLISTA

Bezpečnost dětí je důležitá. Proto jsme v rámci projektu Bezpečné cesty.cz připravili aplikaci, v níž si děti vyzkoušejí nejdůležitější dopravní situace na kole podle statistik nehodovosti. Ale v bezpečí virtuální reality a 3D. Zdarma na svých telefonech.

VIRTUÁLNÍ PŘECHÁZENÍ ONLINE

Výuka přecházení přes silnici pro děti na prvním stupni základní školy. Program je zpracován jako webová 3D aplikace v rámci projektu Bezpečné cesty.cz.

BEZPEČNÉ CESTY

Jeden z nejnavštěvovanějších portálů o dopravní bezpečnosti v ČR. Portál obsahuje rady a tipy pro bezpečné chování v dopravě, dále dopravní výchovu a online autoškolu, alkohol kalkulačku a mapu s aktuálními dopravními omezeními. V rámci projektu Bezpečné cesty.cz jsme vyvinuli také mobilní aplikaci.

AUTOŠKOLA

Aplikace Autoškola obsahuje aktuální zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek s možností označování otázek, ve kterých chybujete, dopravní značky – přehled, popis, test znalostí, 3D křižovatky – všechny požadované dopravní situace a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

3D DOPRAVNÍ SITUACE

V rámci projektu Bezpečné cesty.cz tvoříme výukové 3D animace dopravních situací, ve kterých řidiči často chybují. Aplikace umožňuje použití v autoškolách s možností interakce a přepínání kamer pro lepší pochopení.

SVĚT ENERGIE

Vyvinuli jsme a rozvíjíme centrální vzdělávací portál skupiny ČEZ „Svět energie“. Tento portál komplexně představuje širokou nabídku vzdělávání pro všechny věkové skupiny (od mateřských škol až po vysoké školy a veřejnost). Spolu s portálem jsme vyvinuli i novou 3D aplikaci „Fyzika a energetika“, která umožňuje ve 3D realitě nahlédnout do různých typů elektráren a prozkoumat jejich nejvýznamnější technologická zařízení.

VR HRA HUČÁK, ČEZ

Cílem hry je ve virtuální realitě sestavit ze základních částí vodní a větrnou elektrárnu a chytrý dům. Po úspěšném sestavení se tato zařízení ukáží ve skutečné velikosti. Aplikace umožňuje soutěžit mezi dvěma hráči nebo týmy.

3D ELEKTRÁRNY

Aplikace zatím představuje dvě oblasti výroby elektrické energie - Uhelnou elektrárnu Ledvice a Vodní elektrárnu Štěchovice. Všechny scény jsou plně trojrozměrné a podrobně představují jednotlivá energetická zařízení.

3D JADERNÁ ELEKTRÁRNA

Aplikace „Jaderné elektrárny 3D“ názornou a hravou formou přibližuje zájemcům o energetické technologie výrobu elektrické energie v jaderném zařízení. 3D model představuje reálné zapojení Jaderné elektrárny Temelín.

SMART CITY 3D

Zajímavý pohled do fungování moderního chytrého města. Nejedná se jen o lepší využití přírodních zdrojů, energie a řešení dopravy. Je to komplexní systém pro zlepšení bydlení i životního prostředí.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

Představení fungování elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Voda, vítr, slunce, biomasa, bioplyn a další. To vše ve 3D.

JOULINKA

Aplikace Joulinka vychází z námi vyvinutého stejnojmenného multimediálního programu pro nejmenší děti (mateřské školy a začátek prvního stupně ZŠ). V aplikaci děti pomohou skřítkovi Joulince vyřešit problémy na různých elektrárnách a podaří se jim vyhnat škodlivé skřítky Plejtvajzníka a Blbajzníka z domácnosti. Aplikace nevyžaduje znalost čtení – programem vás provedou mluvící a hopsající žabičky.

STAWEBNICE - MOBILNÍ APLIKACE

Interaktivní učebnice pro stavební obory pro tablety a počítače s funkčními možnostmi pro učitele. Aplikace je napojena na server, který umožňuje spravovat její obsah a vyhodnocovat studenty.

VLS DĚTEM

Stránky o Lesní pedagogice, akcích a tipech pro aktivní a zábavně-naučný pobyt v lese jsme vytvořili pro Vojenské lesy a statky. Stránky jsou určeny pro děti, jejich rodiče, prarodiče a pedagogy.

LESNÍ PEDAGOGIKA

Internetové stránky o lesní pedagogice v ČR pro děti, dospělé, učitele i školy. Znalostní databáze pro školy, lesní pedagogy, kalendář akcí, spousta materiálů ke stažení a zábavy pro děti.

LÉČIVÉ BYLINY

Kapesní atlas více než 100 nejvýznamnějších léčivých bylinek, které u nás rostou a používají se pro léčení běžných nemocí - nachlazení, rýmy, kašel, bolesti v krku, hlavy, žaludku, kloubů, záněty, vyrážky, ekzémy, revma, migréna, ale i čištění organismu.

ZRECYKLUJ TO!

Ve hře si vyzkoušíš sběr elektrozařízení, která najdeš v běžné domácnosti. Najdi a vyřeš všechny úkoly schované v jednotlivých místnostech. Prověř funkčnost elektrozařízení, zkus je opravit a nefunkční přístroje odnes na sběrné místo k recyklaci.