Tvorba webů a e-shopů

OTESTUJTE SI SVŮJ WEB

Vlože URL adresu webu, který chcete otestovat:

captcha

Tvorba webů a e-shopů

nastavení cílů projektu

Úspěšné projekty mají většinou jedno společné – v jejich počátku byla věnována náležitá pozornost a pečlivost nastavení cílů projektu a v průběhu realizace byly jednotlivá rozhodnutí a výstupy posuzovány ve vztahu k nim. Máme velmi dobrou zkušenost s praxí, kdy cíle a architektura projektu jsou spoluvytvářeny v diskusi mezi objednatelem a zhotovitelem. Již v této počáteční fázi projektu se můžete snadno přesvědčit, jestli zhotovitel dokáže vstřícně naslouchat vašim požadavkům a jestli vám dokáže poskytnout tvůrčí a praktická doporučení ohledně vašeho projektu.

CHCI POMOCI S NASTAVENÍM
CÍLŮ PROJEKTU

captcha

Průběh realizace

V rámci každého projektu realizujeme vstupní analýzy, návrh koncepce projektu (hlavní kreativní myšlenka), grafický návrh, programování, kódování, testování a optimalizace, včetně SEO.

Cílem je vytvořit projekt s jednoduchým a intuitivním ovládáním, pro rychlé nalezení a přehledné zobrazení hledaných informací.

V celém průběhu realizace má klient on-line přístup k aktuálnímu stavu projektu pro kontrolu a součinnost při tvorbě.

Grafika

Grafika projektů vzniká v týmu, není jen dílem samotného grafika, a naší snahou je přehlednost a příjemnost (UX design), tj. kladné vnímání návštěvníky. Návrh grafiky webů i e-shopů začíná drátěnými modely, na kterých je odladěna struktura informací a logika, následují vlastní grafické návrhy (testovány s cílovou skupinou), a je odladěn pro co nejlepší funkčnost a optimální zobrazení na všech zařízeních návštěvníků – počítačích, tabletech a mobilních telefonech (responzivní design).

Tvorba obsahu

Pro váš web můžeme také vytvořit a dodat kompletní obsah. Návrh textů, včetně analýz klíčových slov, která jsou pro vaše odvětví a produkty důležité. Nafocení produktových nebo ilustračních fotografií na míru, nebo dodání existujících z fotobank. Natočení videí, včetně 3D (stereoskopických), vytvoření 2D a 3D animací, virtuálních prohlídek, interaktivních schémat a dalších multimediálních prvků. Na tvorbě obsahu spolupracujeme s odborníky z daných oborů.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje bezchybné technické zpracování (kódování a programování), relevantní nadpisy a klíčová slova, ale také kvalitní vlastní obsah a další aktivity, které jsou součástí každého námi realizovaného projektu. Pro co nejlepší výsledky využíváme nejen více než 25 let zkušeností, ale také moderní SW nástroje.

Programování

Weby a e-shopy, stejně jako další internetové projekty, realizujeme v prostředí námi vyvinutého redakčního systému MAppEngine, který vyhovuje všem nárokům na jednoduché ovládání a správu obsahu, ale splňuje i nejnáročnější požadavky na funkčnost. Tento CMS systém jsme vyvinuli a zdokonalujeme již více než 15 let.  Systém je modulární a umožňuje tak nastavení přesně podle požadavků a potřeb klientů.

Testování

Každý projekt je v průběhu realizace (A/B testování) i před jeho spuštěním důkladně testován nejen z pohledu funkčnosti a obsahové správnosti, ale také správného zobrazení na všech běžně používaných internetových prohlížečích na počítačích, tabletech a mobilních telefonech. Testování a odladění je nedílnou a důležitou součástí každého projektu.

Spuštění

Před spuštěním projektu vytvoříme manuál použití redakčního systému a zaškolujeme správce obsahu, kteří získají také kontakt na on-line technickou podporu. Zajišťujeme marketingovou podporu při spuštění i celé marketingové strategie komunikace – reklamu podle požadavků klientů (PPC, bannery, Facebook CPC, Youtube), zápisy do katalogů, přehledů a vyhledávačů, newsletter, příprava tiskových zpráv a jejich distribuce a další.

Správa a další rozvoj

Vlastní realizací naše úloha nekončí. Zajišťujeme webhosting, správu a rozšiřování webů, tvorbu newsletterů, reklamu a související aktivity (Facebook, Twitter, YouTube apod.) Po spuštění projektu je důležité pracovat na propagaci, aktivně komunikovat s návštěvníky, analyzovat data, ladit a optimalizovat.

E-SHOPY

Námi realizované e-shopy dosahují obratu několika milionů Kč měsíčně. Dodáváme kompletní řešení internetových obchodů od vstupních analýz, vlastního vytvoření e-shopu, až po napojení na účetní a další systémy a následnou správu a rozvoj (včetně reklamy). Postup realizace je podobný jako u webů (viz výše). E-shopy obsahují všechny pokročilé funkční možnosti, které dnešní zákazník očekává.

Intranet a on-line aplikace

Pro naše klienty tvoříme intranety a další on-line aplikace sloužící pro zjednodušení a zefektivnění jejich pracovních činností (obchodní, kontrolní, CRM a další aplikace). Tyto projekty jsou dostupné jen vybrané skupině uživatelů a poskytují různá data podle nastavených přístupových práv. Intranet i tyto aplikace jsou napojeny na všechny systémy potřebné pro klienty (informační, účetní, CRM, ERP a další systémy) a jejich výstupy a funkční možnosti jsou naprogramovány přesně na míru klientů.

Související služby

Součástí realizace webů je často vytvoření a správa profilů na sociálních a komunikačních sítích (Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Google+, Instagram, Pinterest apod.), napojení na existující on-line projekty (Mapy, RSS, XML feedy) nebo zajištění podpůrných aktivit, jako např. soutěží a her.

Redakční systém

MAppEngine®

Redakční systém implementujeme do všech on-line projektů od roku 1999, kdy jsme ho vyvinuli. Od té doby jej zdokonalujeme a rozšiřujeme o nové funkční možnosti. MAppEngine využívají všichni naši klienti, jako např. Plzeňský Prazdroj, ŠKODA AUTO, ČEZ, BESIP, MŠMT / Jihočeský kraj, horská služba ČR, Barvy a laky Hostivař a desítky dalších současných klientů. Redakční systém je pro realizované projekty zdarma, tj. bez licenčních poplatků.

OSLOVTE NÁS

Za téměř 25 let existence firmy jsme neobdrželi žádnou reklamaci webu nebo e-shopu.