Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Vzdělávání a e-learning

Vzdělávání a e-learning

VZDĚLÁVÁNÍ A E-LEARNING

Proč si myslíme, že vytváříme v České republice jedny z nejlepších vzdělávacích projektů? Není to jen tím, že jsme v naší zemi získali prestižní ocenění: Nejlepší programové dílo ve školství, Křišťálovou tužku ministryně školství, ocenění za Nejlepší český multimediální program a řadu dalších. Důležitější je fakt, že s námi vyhotovenými projekty se klientům daří velmi účinně oslovovat cílové skupiny a dlouhodobě dosahovat mimořádných výsledků v jejich návštěvnosti a spokojenosti uživatelů.

Požadavky klientů na jednotlivé vzdělávací projekty bývají velmi individuální. Kvalitní projekty lze vytvořit i s velmi rozdílnými rozpočty, ale vždy je třeba dobře nastavit základní parametry projektu. Máme dobrou zkušenost s praxí, kdy již v počáteční fázi jsou základní parametry projektu, včetně doporučení ohledně formy a technické realizace, spoluvytvářeny v diskusi či interakci mezi objednatelem a zhotovitelem. Již v této fázi projektu se můžete snadno přesvědčit, jestli zhotovitel dokáže dobře analyzovat vaše požadavky a zda vám dokáže poskytnout tvůrčí a praktická doporučení ohledně vašeho vzdělávacího projektu.

Na svém kontě máme za více než 30 let naší existence řadu vzdělávacích projektů. V krátkém přehledu se můžete seznámit se stručným výběrem několika z nich.

Výběr z realizovaných projektů

MAAE, VÍDEŇ

Vyhráli jsme mezinárodní výběrové řízení Mezinárodní agentury pro atomovou energii a tvoříme e-learningové projekty pro všechny členské země OSN. Spolupracujeme na tvorbě obsahu a vytváříme kompletní vzdělávací moduly.

BEZPEČNÉ CESTY

Jeden z nejnavštěvovanějších portálů o dopravní bezpečnosti v ČR. Portál obsahuje rady a tipy pro bezpečné chování v dopravě, dále dopravní výchovu a online autoškolu, alkohol kalkulačku a mapu s aktuálními dopravními omezeními. V rámci projektu Bezpečné cesty.cz jsme vyvinuli také mobilní aplikaci.

SVĚT ENERGIE

Vyvinuli jsme a rozvíjíme centrální vzdělávací portál skupiny ČEZ „Svět energie“. Tento portál komplexně představuje širokou nabídku vzdělávání pro všechny věkové skupiny (od mateřských škol až po vysoké školy a veřejnost). Spolu s portálem jsme vyvinuli i novou 3D aplikaci „Fyzika a energetika“, která umožňuje ve 3D realitě nahlédnout do různých typů elektráren a prozkoumat jejich nejvýznamnější technologická zařízení.

VLS DĚTEM

Stránky o Lesní pedagogice, akcích a tipech pro aktivní a zábavně-naučný pobyt v lese jsme vytvořili pro Vojenské lesy a statky. Stránky jsou určeny pro děti, jejich rodiče, prarodiče a pedagogy.

ŠKODA HROU

Nejnavštěvovanější zábavně-vzdělávací portál o dopravní bezpečnosti pro děti v ČR. Portál jsme vytvořili ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO, BESIPem, dětskými psychology, učiteli a dalšími odborníky na téma dopravní bezpečnosti.

MINIENCYKLOPEDIE ČEZ

Série aplikací „Miniencyklopedie energie“ představuje vědu a energetiku srozumitelně a atraktivně. V miniencyklopedii naleznete informace od Einsteina, jaderných elektráren a rentgenového záření až po lasery a fyziku vysokých energií (lineární urychlovače, cyklotrony). Poradíme vám například, jak si můžete doma sestrojit mechanický model lineárního urychlovače nebo v hodinách fyziky.

AUTOŠKOLA – MOBILNÍ APLIKACE

Aplikace Autoškola obsahuje aktuální zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek s možností označování otázek, ve kterých chybujete, dopravní značky – přehled, popis, test znalostí, 3D křižovatky – všechny požadované dopravní situace a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

VR CYKLISTA – MOBILNÍ APLIKACE

Bezpečnost dětí je důležitá. Proto jsme v rámci projektu Bezpečné cesty.cz připravili aplikaci, v níž si děti vyzkoušejí nejdůležitější dopravní situace na kole podle statistik nehodovosti. Ale v bezpečí virtuální reality a 3D. Zdarma na svých telefonech.

VR CHODEC – MOBILNÍ APLIKACE

Vše, co děti potřebují vědět pro bezpečné chování v silničním provozu v roli chodců. Ale jinak. Ve 3D a virtuální realitě. To je baví a mnohem víc si zapamatují. Aplikace obsahuje také informace pro rodiče i seniory.

JADERNÉ ELEKTRÁRNY 3D

Aplikace „Jaderné elektrárny 3D“ názornou a hravou formou přibližuje zájemcům o energetické technologie výrobu elektrické energie v jaderném zařízení. 3D model představuje reálné zapojení Jaderné elektrárny Temelín.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE 3D

Představení fungování elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Voda, vítr, slunce, biomasa, bioplyn a další. To vše ve 3D.

STAWEBNICE – MOBILNÍ APLIKACE

Interaktivní učebnice pro stavební obory pro tablety a počítače s funkčními možnostmi pro učitele. Aplikace je napojena na server, který umožňuje spravovat její obsah a vyhodnocovat studenty.

LÉČIVÉ BYLINY

Kapesní atlas více než 100 nejvýznamnějších léčivých bylinek, které u nás rostou a používají se pro léčení běžných nemocí - nachlazení, rýmy, kašel, bolesti v krku, hlavy, žaludku, kloubů, záněty, vyrážky, ekzémy, revma, migréna, ale i čištění organismu.