Agility City

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké je být Jack Russell teriérem? Nyní máte jedinečnou příležitost to zjistit.

Návyková arkáda

Jackové jsou extrémně hbití. Agility trať, na kterou se vydáte, je velkou výzvou, neboť obtížnost neustále narůstá. Přeskakujte, podlézejte, zkrátka vyhýbejte se všem překážkám, zatímco běžíte stále rychleji. Ačkoliv trať nikdy nekončí, můžete dosáhnout mnoha úspěchů, které můžete zveřejnit v žebříčku nejlepších hráčů. Publikujte vaše skóre na Facebook.

Aplikace je dostupná v Apple AppStore i v Google play obchodech.

Možnosti hry

Na první pohled se nejedná o žádnou náročnou akci. Jedním prstem určíte, kdy a jak vysoko váš psí svěřenec skočí. Po chvíli ale objevíte kouzlo rafinovanosti tratí i možností využít teleportu či vykoupení života. Hra rychle nabere na obrátkách...

Dosahujte trofejí

Hra obsahuje několik desítek trofejí, které můžete při hraní získat. Vše je propojeno přes gamecenter a můžete se svými achievementy pochlubit i na své timelině na Facebooku.

Sbírejte bonusy a odemykejte

Celá agility cesta je roubená hvězdama. Nevyhýbejte se jim! Každá sebraná hvězdička znamená bonusový bod, který vám může přinést nové životy, teleporty, nové psy a další.

Nakupujte v pet-shopu

Součástí hry je i obchod, ve kterém můžete nakupovat za bonusové hvězdy. Pokud nechcete čekat na nasbírání určitého množství bodů, můžete je dokoupit za reálné peníze.

Různá prostředí, rozdílní psi

Výchozí hru můžete poctivým hraním obohatit o další prostředí nebo pejsky. Stačí sbírat bonusové body, které vám postupně budou odemykat další možnosti. Bonusové body je možné získat i rychleji, in-app nákupem, a získat tak nové herní prvky rychleji.

Uživatelské ohlasy

Agility City si stáhlo již více než 500.000 uživatelů. V recenzích pod aplikací na AppStore či Facebookové fanouškovské stránce si můžete ověřit, jak jsou hráči s naší aplikací spokojeni a přidat se k rodině Agility City.

Technická podpora

Máte-li nějaké potíže při používání aplikace, chcete-li se na něco zeptat nebo nás informovat o svých nápadech na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat!

Agility City FanPage

Pokud vás aplikace zajímá, můžete se stát jejími fanoušky na Facebooku.