BAC Alcohol calculator

Alkohol kalkulátor je interaktivní mobilní a on-line aplikace pro výpočet množství zbytkového alkoholu v krvi.

Zbytkový alkohol

Zbytkový alkohol je podceňovaná věc a může způsobit spoustu problémů, zejména za volantem! Proč riskovat, když je to tak jednoduché? Kalkulačka alkoholu vám pomůže zjistit, jak jste na tom s množstvím zbytkového alkoholu v krvi a kdy přibližně budete moci opět usednout za volant.

Aplikace je dostupnÁ v Apple AppStore i v Google play obchodech.

Funkce aplikace

Kromě výpočtu množství alkoholu v krvi vám dokáže aplikace zavolat taxi, uložit data do mapy nebo sdílet časovou osu pití na facebooku. Připravujeme osobní statistiky vypitého alkoholu, vylepšení map nebo historii záznamů.

Imperiální i metrické jednotky

Výpočet zbytkového alkoholu v krvi

Aplikace počítá množství alkoholu obsaženého v krvi podle Widmarkova vzorce, používaného například i v soudním lékařství.

Vyhledání nejbližší taxislužby

Jeli jste na párty autem a zjistili, že ještě nemůžete sednout za volant? Aplikace vám zjistí dostupné okolní taxislužby i s kontakty.

Světová mapa spotřeby alkoholu

Každou svoji spočítanou časovou osu můžete odeslat na server, který ji umístí do mapy. Této funkce využívají uživatelé po celém světě.

Více než 40 předdefinovaných nápojů

Drinky jsou předdefinovány a rozděleny na piva, vína, destiláty a koktejly. Nemusíte se starat o objem nebo množství obsaženého alkoholu.

Možnost editace vlastních drinků

Pokud vám nevyhovuje objem nebo množství obsaženého alkoholu v některém nápoji, můžete si je snadno upravit.

Mapa spotřeby alkoholu ve světě

Aplikaci BAC Alcohol Calculator si stahlo již více než 150.000 uživatelů. Většina z nich odesílá údaje o své spotřebě alkoholu do mapy, kde vzniká zajímavá vizuální statistika světové spotřeby alkoholu.

Přejít do aplikace www.worlddrinkingmap.com

Technická podpora

Máte-li nějaké potíže při používání aplikace, chcete-li se na něco zeptat nebo nás informovat o svých nápadech na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat!

BAC FanPage

Pokud vás aplikace zajímá, můžete se stát jejími fanoušky na Facebooku.