Blackbeard's Chest

Zažijte pirátské dobrodružství při hledání ztraceného Černovousova pokladu. Ponořte se do světa drsných hrdinů a zahrajte si originálně zpracované pexeso, které vás a vaše děti nepřestane bavit.

Pexeso jako příběh

Blackbeard's Chest není jenom pexeso. Během hry děti odkrývají příběh pirátů, kteří si jdou pro svůj poklad, zakopaný na pustém ostrově. Hra obsahuje celkem pět různých herních prostředí - pirátská loď, korálový útes, pláž, džungle a skála s pokladem. Prostředí se liší herní úrovní a má unikátně zpracované animace všech hracích kartiček. K dispozici jsou dva módy - hra jednoho hráče a hra dvou hráčů.

Aplikace je dostupnÁ v Apple AppStore.

Možnosti hry

K dispozici jsou dva módy - hra jednoho hráče a hra dvou hráčů. Při hře jednoho hráče procházíte příběhem a postupně objevujete nová prostředí. Celý děj je doprovázen originální hudbou a poutavými animacemi.

Také pro předškolní děti

Celá hra je designovaná pro nejmenší děti, které ještě neumí číst. Grafika i ovládání je přizpůsobeno ale i starším dětem.

Singleplayer / Multiplayer

V módu pro jednoho postupuje hráč různými levely a odkrývá příběh o hledání pokladu na pustém ostrově.

Multimediální zpracování

Hra je doprovázena video animacemi a originální hudbou, která vtáhne děti do děje.

Škola hrou

Hra je poutavým a zábavným nástrojem rozvoje postřehu a myšlení. Zahrajte si společně s vašimi dětmi a udělejte z pexesa zábavu pro celou rodinu.

Uživatelské ohlasy

Blackbeard's Chest si zÍskalo ve světě mnoho fanoušků. NÁs těšÍ zejmÉna to, že se podle svÝch slov ke hře pravidelně vracÍ, což se o mnoho tzv. "casual games" (přÍležitostnÝch hrÁch) řÍct nedÁ. ProhlÉdněte si ohlasy např. na serveru appCrowlr.com.

Technická podpora

Máte-li nějaké potíže při používání aplikace, chcete-li se na něco zeptat nebo nás informovat o svých nápadech na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat!