Dotykové prezentace

Vaše prezentace jedním dotykem

dotykové prezentace • digitální katalogy • firemní noviny • výroční zprávy • interaktivní publikace

Chcete opravdu zaujmout své obchodní partnery?
Chcete jim dát do rukou špičkový nástroj pro vyhledávání vašeho zboží a služeb?
Chcete je informovat moderní a navíc atraktivní formou?

Použijte pro svou prezentaci nejmodernější dotykové prezentace!

Tablety vítězí na trhu nad PC díky možnosti využít nekonečné množství aplikací. Ale také proto, že jejich velmi snadné ovládání připomíná hru - a v každém z nás touha po hravosti přetrvává celý život.

Práce jako hra

Dopřejte ten pocit i svým zákazníkům. Nabídněte jim na svých stránkách ke stažení dotykovou prezentaci. Vaší prezentací už nebudou unaveně listovat – budou si s ní hrát! V přehledném systému snadno a rychle vyhledají to, co je zajímá, navíc v elegantním grafickém rámci.

Texty si mohou upravit podobně jako například ve čtečce – několika dotyky zvolí nejpříjemnější typ a velikost písma. Stejně variabilní je obrazová část prezentace. Při její tvorbě lze naplno využít jak fotografie a kresby, tak i 2D a 3D animace, interaktivní schémata a videa. A k rychlému a důkladnému seznámení s vaší nabídkou přispěje možnost snadného procházení fotogaleriemi i zvětšování fotografií na celou obrazovku.

Komfort pro uživatele i zadavatele

Jednoduché, pohodlné a intuitivní ovládání, přehlednost navigace a snadné vyhledávání - to jsou největší výhody dotykové prezentace pro vaše klienty.

Při vývoji nového systému AMOS jsme ale měli na mysli také komfort našich zákazníků, pro které digitální prezentace připravujeme.

Proto

  • nemusíte sami nic vytvářet – jednoduše dodáte podklady a svou představu, kterou naši textaři a grafici přetaví do finální podoby,
  • jsme pro vás systém vybavili funkcí PLUS: do prezentací můžete vkládat vlastní poznámky a záložky se zaručenou on-line synchronizací napříč platformami,
  • váš marketingový materiál bude díky multiplatformnímu řešení bez problémů fungovat na tabletech (Apple, Android, Windows8), počítačích (PC, Mac) i na internetu,
  • pro vás kromě prezentací a katalogů můžeme stejně atraktivním způsobem zpracovat například firemní časopis, výroční zprávu, nebo interaktivní publikaci,
  • vám tyto moderní marketingové nástroje nabízíme za nejvýhodnější ceny!

Bezkonkurenční ceny

Publikační systém AMOS jsme vyvinuli tak, že umožňuje multiplatformní distribuci na více platforem najednou (více o systému AMOS zde: http://amos.simopt.cz). Naši zákazníci tak ušetří skutečně významné částky za práci programátorů, která obvykle představuje až 50 % zakázky. U nás platí pouze za licenci AMOS, počet využitých platforem, grafiku a DTP sazbu. Vzor kalkulace pak vypadá takto:

  • cena licence AMOS za jednu prezentaci: 14 900 Kč
  • cena za vypublikování na jednu platformu*: 1 900 Kč
  • cena za sazbu, grafiku a programové úpravy na klíč: dle rozsahu a typu katalogu

*Můžete využít až 6 platforem: tablety Apple, Android a Windows8, počítače PC a Mac, internet.

Každá prezentace je originál a tak i vám budeme věnovat osobní péči

Zašlete nám prosím vaše jméno, název společnosti, e-mail nebo telefonní číslo, a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Kontrolní kód:

ing. Jan Jirmus


ing. Jan Jirmus

manažer
E: jan.jirmusAt signsimopt.cz
M: +420 775 565 696

detail