Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
3D projekty

3D projekty

3D projekty

Projekty zpracováváme podle zadání klientů nebo na klíč, tj. od prvotního návrhu koncepce, přes vlastní realizaci, po spuštění a promo. Součástí našeho přístupu k vývoji je i konzultace a následné doporučení vhodných technologií pro daný konkrétní projekt.

Nabízíme realizaci 3D projektů na zakázku pro širokou paletu cílových platforem:

Mobilní telefony a tablety

Běžné domácí počítače

WebGL – 3D obsah
pro webové prohlížeče

Interaktivní tabule a projektory

Možnosti realizace:

Modely zařízení, strojů, automobilů apod
Prezentace produktů, funkčních sestav a dalších objektů
Vizualizace interiérů i exteriérů nemovitostí, areálů a různých prostředí
Interaktivní animace
Hry pro různé platformy (např. Facebook)
Rozšířená realita
Stereoskopické filmy (pro použití s 3D brýlemi)

WEB gl

Současným trendem, a my věříme že v brzké budoucnosti i standardem, se stává technologie WebGL – zobrazení 3D obsahu přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti jakékoliv instalace. Připravíme pro vás WebGL aplikaci na míru.

 

Výběr z realizovaných projektů

3D DOPRAVNÍ SITUACE

V rámci projektu Bezpečné cesty.cz tvoříme výukové 3D animace dopravních situací, ve kterých řidiči často chybují. Aplikace umožňuje použití v autoškolách s možností interakce a přepínání kamer pro lepší pochopení.

AUTODROM – WEBOVÁ 3D HRA

3D simulátor fyzikálních vlastností automobilu. Hra obsahuje pět testovacích drah, dvě závodní dráhy pro multiplayer soutěžení a kombinaci různých povrchů vozovky a počasí. Hráč může vypínat a zapínat elektronické bezpečnostní systémy vozu a sledovat tak rozdíl v jeho chování na vozovce.

3D ELEKTRÁRNY PRO TABLETY

Aplikace zatím představuje dvě oblasti výroby elektrické energie - Uhelnou elektrárnu Ledvice a Vodní elektrárnu Štěchovice. Všechny scény jsou plně trojrozměrné a podrobně představují jednotlivá energetická zařízení.

3D JADERNÁ ELEKTRÁRNA

Aplikace „Jaderné elektrárny 3D“ názornou a hravou formou přibližuje zájemcům o energetické technologie výrobu elektrické energie v jaderném zařízení. 3D model představuje reálné zapojení Jaderné elektrárny Temelín.

3D MODELY SOUČÁSTÍ INTERNETOVÝCH STRÁNEK

Současná technologie již umožňuje zobrazovat interaktivní 3D modely přímo ve webové stránce. Bez nutnosti dalších programů a doplňků.

3D PROHLÍDKA TEPLÁRNOU ŠKO-ENERGO

Model boleslavské teplárny s nejdůležitějšími zařízeními v řezu a vysvětlením principu fungování teplárny s fluidními kotli a elektrokotlem.

VIRTUÁLNÍ PŘECHÁZENÍ ONLINE

Výuka přecházení přes silnici pro děti na prvním stupni základní školy. Program je zpracován jako webová 3D aplikace v rámci projektu Bezpečné cesty.cz.

PRAŽSKÉ VODOVODY A KANALIZACE

Modely historických zařízení „na vodu“. 3D modely a animace ukazují reálné exponáty muzea vodárenství „v provozu“ a ukazují princip jejich práce.

SMART CITY 3D

Zajímavý pohled do fungování moderního chytrého města. Nejedná se jen o lepší využití přírodních zdrojů, energie a řešení dopravy. Je to komplexní systém pro zlepšení bydlení i životního prostředí.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

Představení fungování elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Voda, vítr, slunce, biomasa, bioplyn a další. To vše ve 3D.

 

MÁTE ZÁJEM O TVORBU 3D PROJEKTŮ?

Můžete nám poslat vzkaz nebo si přímo domluvit schůzku u nás ve firmě, ve čtvrtek mezi 14 a 16 hodinou.