Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete vytvořit mobilní aplikaci pro iOS nebo Android? Realizujeme firemní prezentace, hry, encyklopedie, mobilní rádce a pomocníky, digitální publikace i vzdělávací projekty.

Pro naše klienty navrhujeme a dodáváme efektivní profesionální řešení pro splnění jejich individuálních cílů. Realizujeme aplikace pro širokou veřejnost, ale také pro interní použití klientů.

Pro vývoj multimediálních a 3D aplikací využíváme především prostředí Unity, které nám dovoluje maximálně využít potenciál cílových platforem. Neméně důležitým nástrojem je pro nás open-source framework Flutter, který se v poslední době stává de-facto standardem pro vývoj kvalitních, rychlých a graficky špičkových multiplatformních mobilních aplikací.

Více než milion námi realizovaných stažených aplikací se používají pro vzdělávání i zábavu.


Výběr z realizovaných projektů

AUTOŠKOLA

Aplikace Autoškola obsahuje aktuální zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek s možností označování otázek, ve kterých chybujete, dopravní značky – přehled, popis, test znalostí, 3D křižovatky – všechny požadované dopravní situace a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

VR CYKLISTA

Bezpečnost dětí je důležitá. Proto jsme v rámci projektu Bezpečné cesty.cz připravili aplikaci, v níž si děti vyzkoušejí nejdůležitější dopravní situace na kole podle statistik nehodovosti. Ale v bezpečí virtuální reality a 3D. Zdarma na svých telefonech.

VR CHODEC

Vše, co děti potřebují vědět pro bezpečné chování v silničním provozu v roli chodců. Ale jinak. Ve 3D a virtuální realitě. To je baví a mnohem víc si zapamatují. Aplikace obsahuje také informace pro rodiče i seniory.

SILON Bubbles

Populární hra Bubble Shooter, tentokrát v prostředí chemie. Jednotlivé barvy korespondují s klíčovými vlastnostmi produktů společnosti SILON, která je předním hráčem chemického průmyslu.

Chcete být chemikem?

Mobilní aplikace je tvořena kvízy z oblasti chemie, rozdělených do třech úrovní. Soutěžící mají k dispozici několik nápověd. Za správně splnění celého kvízu získají diplom / odznak a mohou si napsat o malý dárek.

LÉČIVÉ BYLINY

Kapesní atlas více než 100 nejvýznamnějších léčivých bylinek, které u nás rostou a používají se pro léčení běžných nemocí - nachlazení, rýmy, kašel, bolesti v krku, hlavy, žaludku, kloubů, záněty, vyrážky, ekzémy, revma, migréna, ale i čištění organismu.

HRADY A ZÁMKY

Mobilní aplikace – atlas českých hradů a zámků pro tablety. Bohatá česká historie nám zanechala odkaz nejen v obdivuhodném množství hradů a zámků, ale také v příbězích, jež tyto majestátní stavby vyprávějí všem, kteří chtějí naslouchat.

ALKOHOL KALKULAČKA

Celosvětově úspěšná mobilní aplikace kalkulačky zbytkového alkoholu v krvi. Aplikace počítá orientační dobu, kdy tělo zpracuje alkohol v krvi.

TESTY TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Aplikace obsahuje oblíbené testy tradiční čínské medicíny MUDr. Petra Hoffmanna, které vám pomohou poznat sebe a doporučí léčivé byliny pro vaše potíže.

STAWEBNICE (HELUZ)

Interaktivní učebnice pro stavební obory pro tablety a počítače s funkčními možnostmi pro učitele. Aplikace je napojena na server, který umožňuje spravovat její obsah a vyhodnocovat studenty.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE 3D

Představení fungování elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Voda, vítr, slunce, biomasa, bioplyn a další. To vše ve 3D.

SMART CITY 3D

Zajímavý pohled do fungování moderního chytrého města. Nejedná se jen o lepší využití přírodních zdrojů, energie a řešení dopravy. Je to komplexní systém pro zlepšení bydlení i životního prostředí.