Weby a E-shopy

Weby & Eshopy

Kompletní vývoj internetových projektů od počátečních analýz, návrhu grafiky, programování, optimalizace, až po spuštění a následnou podporu a rozvoj.

Mouse scroll
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete vytvořit mobilní aplikaci pro iOS nebo Android? Rádi Vám připravíme návrh řešení. Realizujeme firemní prezentace, hry, encyklopedie, mobilní rádce a pomocníky, digitální publikace i vzdělávací projekty.


Našim klientům zhotovíme jednoduché i rozsáhlé projekty nejen pro vybranou cílovou skupinu i širokou veřejnost, ale také aplikace pro interní vyžití jen zaměstnanci.

Vývoj mobilních aplikací naší společností zahrnuje vstupní analýzy, návrh koncepce a UX grafiky, programování, testování, optimalizace, uvedení na story (App Store a Google Play) i následné promo aktivity a správu a rozvoj aplikace. Můžeme zajistit také napsání textů, pořízení fotografií, videí, 360° videí, 3D modelování, namluvení komentářů, hudbu apod.


Výběr z realizovaných projektů

AUTOŠKOLA

Aplikace Autoškola obsahuje aktuální zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek s možností označování otázek, ve kterých chybujete, dopravní značky – přehled, popis, test znalostí, 3D křižovatky – všechny požadované dopravní situace a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

VR CYKLISTA

Bezpečnost dětí je důležitá. Proto jsme v rámci projektu Bezpečné cesty.cz připravili aplikaci, v níž si děti vyzkoušejí nejdůležitější dopravní situace na kole podle statistik nehodovosti. Ale v bezpečí virtuální reality a 3D. Zdarma na svých telefonech.

VR CHODEC

Vše, co děti potřebují vědět pro bezpečné chování v silničním provozu v roli chodců. Ale jinak. Ve 3D a virtuální realitě. To je baví a mnohem víc si zapamatují. Aplikace obsahuje také informace pro rodiče i seniory.

DOPRAVNÍ INFO

Aktuální dopravní situace v ČR – nehody, uzavírky, omezení a kolony (mapa) s možností vložit nové dopravní informace uživatelem. Zadáním vaší trasy vyfiltrujete jen relevantní dopravní omezení.

LÉČIVÉ BYLINY

Kapesní atlas více než 100 nejvýznamnějších léčivých bylinek, které u nás rostou a používají se pro léčení běžných nemocí - nachlazení, rýmy, kašel, bolesti v krku, hlavy, žaludku, kloubů, záněty, vyrážky, ekzémy, revma, migréna, ale i čištění organismu.

HRADY A ZÁMKY

Mobilní aplikace – atlas českých hradů a zámků pro tablety. Bohatá česká historie nám zanechala odkaz nejen v obdivuhodném množství hradů a zámků, ale také v příbězích, jež tyto majestátní stavby vyprávějí všem, kteří chtějí naslouchat.

ČESKÉ HORY

Na nejkrásnější místa našich hor jsme na GPS souřadnice umístili stopy Jetíka a přiřadili jim hodnotu, podle náročnosti dosažení. Stáhněte si mobilní aplikaci „České hory“ a můžete vyhrát zajímavé ceny od Horské služby ČR, nebo třeba jen porovnat váš výkon v horách s ostatními! Stopy Jetíka naleznete i v aplikaci Mapy.cz od Seznamu.

ALKOHOL KALKULAČKA

Celosvětově úspěšná mobilní aplikace kalkulačky zbytkového alkoholu v krvi. Aplikace počítá orientační dobu, kdy tělo zpracuje alkohol v krvi.

TESTY TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Aplikace obsahuje oblíbené testy tradiční čínské medicíny MUDr. Petra Hoffmanna, které vám pomohou poznat sebe a doporučí léčivé byliny pro vaše potíže.

STAWEBNICE (HELUZ)

Interaktivní učebnice pro stavební obory pro tablety a počítače s funkčními možnostmi pro učitele. Aplikace je napojena na server, který umožňuje spravovat její obsah a vyhodnocovat studenty.

AGILITY CITY

Postřehová mobilní hra, ve které je úkolem doběhnout se svým psem co nejdále po dráze plné překážek. Na výběr je více psů i drah (po získání hvězdiček, za které je možné je koupit).

JOULINKA

V aplikaci děti pomohou skřítkovi Joulince vyřešit problémy na různých elektrárnách a podaří se jim vyhnat škodlivé skřítky Plejtvajzníka a Blbajzníka z domácnosti. Aplikace nevyžaduje znalost čtení – programem vás provedou mluvící a hopsající žabičky.

ZRECYKLUJ TO

Ve hře si vyzkoušíš sběr elektrozařízení, která najdeš v běžné domácnosti. Najdi a vyřeš všechny úkoly schované v jednotlivých místnostech. Prověř funkčnost elektrozařízení, zkus je opravit a nefunkční přístroje odnes na sběrné místo k recyklaci.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE 3D

Představení fungování elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Voda, vítr, slunce, biomasa, bioplyn a další. To vše ve 3D.

SMART CITY 3D

Zajímavý pohled do fungování moderního chytrého města. Nejedná se jen o lepší využití přírodních zdrojů, energie a řešení dopravy. Je to komplexní systém pro zlepšení bydlení i životního prostředí.

 

MÁTE ZÁJEM O TVORBU MOBILNÍ APLIKACE?

Můžete nám poslat vzkaz nebo si přímo domluvit schůzku u nás ve firmě, ve čtvrtek mezi 14 a 16 hodinou.