Případová studie E-Learningu

Klient

Mezinárodní atomová
agentura

Případová studie

Vyřazování jaderných elektráren

e-learningový program

E-learning „Vyřazování jaderných elektráren“ (16 lekcí) pro členské země Mezinárodní agentury pro atomovou energii

Příběh

V roce 2015 vypsala Mezinárodní agentura pro atomovou energii (sídlo ve Vídni) mezinárodní výběrové řízení na e-learning „Vyřazování jaderných elektráren“ (16 lekcí), který je určen pro všechny členské země (159 zemí). Výběrové řízení jsme vyhráli a vývoj e-learningu se ve spolupráci s MAAE skutečně povedl. Dnes je tento e-learning považován za benchmark pro další e-learningové projekty agentury a naše spolupráce s agenturou pokračuje. To by mohla být stručná verze příběhu.

My však tento příběh vnímáme v mnohem širších souvislostech. Simopt od svého založení v roce 1991 realizuje projekty, které napomáhají vysvětlovat a popularizovat veřejnosti i odborníkům různé energetické technologie. Realizovali jsme mnoho komerčních projektů, ale i jsme sami investovali do takových projektů. Těší nás, že jsme obstáli v mimořádně náročném mezinárodním prostředí s vysokými nároky na kvalitu i na nastavení procesů v realizaci projektu. Práce pro agenturu je v tomto směru pro nás určitým završením profesních ambicí firmy.

Projekt

Ocenění
„Oceňuji vysokou profesionální úroveň e-learningu od Simoptu, která má skvělou odezvu u kolegů na agentuře, ale rád bych vyzvedl i aktivní proklientský a pozitivní přístup po celou dobu realizace rozsáhlého projektu.“ Vladimir Michal, MAAE, D&ER Team leader