Tvorba obsahu pro digitální publikace

Digitální publikace

Tvorba obsahu pro digitální publikace

Digitální publikace jsou hodně různorodé. Jinou formu a rozsah obsahu vyžaduje firemní prezentace, interaktivní učebnice a jinou zaměstnanecký časopis. Díky více než 25letým zkušenostem z oblasti tvorby digitálních projektů dokážeme našim klientům pomoci téměř s jakýmkoliv obsahem (ve spolupráci s odborníky z daného oboru a klienty).

Texty (copywriting)

Správně zvolený nadpis, podnadpisy, sdělení, pobídky i vlastní text musí být vytvořeny přímo pro danou cílovou skupinu. Tvoříme texty pro různorodé publikace od firemních prezentací, dopravní bezpečnosti, energetiky, až po knížky pro děti.

Texty navrhujeme v dostatečném rozsahu a hloubce podrobnosti pro dané sdělení. Snažíme se o co nejjednodušší pochopení a zapamatování. Texty navrhujeme vhodně doplňovat obrazovým materiálem.

Fotografie, videa a animace

Některé informace člověk lépe vnímá a chápe zrakem. Pro realizované projekty dodáváme fotografie, videa, 2D i 3D animace, interaktivní i animovaná schémata a grafy a další prvky, které obohacují a doplňují textový obsah.

Mluvené komentáře, hudba a zvuky

Pro digitální publikace zajišťujeme návrh komentářů, castingy spíkrů, jejich namluvení, mastering a zapracování do projektu. Dodáváme také hudbu a zvuky, a to jak na klíč, tak existující od jiných autorů nebo audiobank.

Překlady, lokalizace a jazykové korektury

Publikace můžeme vydávat také multijazykové a distribuovat je po celém světě nebo jen ve vybraných zemích. Ve všech jazycích zajišťujeme nejen překlady, ale také jazykové korektury.

Dobrý obsah je základním kamenem úspěšné publikace, ať už papírové nebo digitální.

Kontaktujte nás!

captcha