Intranet a on-line aplikace

Tvorba webů a e-shopů

Intranet a on-line aplikace

Pro naše klienty tvoříme intranety a další on-line aplikace sloužící pro zjednodušení a zefektivnění jejich pracovních činností (obchodní, kontrolní, CRM a další aplikace). Tyto projekty jsou dostupné omezené skupině uživatelů (určené klientem) a poskytují různá data podle nastavených přístupových práv.

Intranet

Realizujeme intranety a interní aplikace firem. Obsah a funkční možnosti jsou definovány přesně podle potřeb konkrétní firmy (informace, statistiky, reporty, sběr a zpracování dat apod.) Intranet je možné propojit s firemními systémy (IS, ERP, CRM, účetní program a další) pro automatické hromadné importy a exporty dat.

Hry a soutěže

Navrhujeme a tvoříme hry a soutěže. Od nejjednodušších, logických, dětských, geocachingu, po rozsáhlé hry s množstvím levelů a animací. Více o vývoji her zde .

Pořádáme soutěže, včetně komunikace se soutěžícími, vyhodnocení a distribuce cen. Soutěže je možné napojit na hry nebo pořádat samostatně (např. vědomostní kvízy).

Mapy

Dodáváme aplikace využívající mapy (Mapy.cz nebo Google Maps). Mapy jsou vhodné pro zobrazení vlastních míst (pobočky, partneři, obchody, servisní místa, restaurace, památky apod., něčím specifická místa a definované trasy), včetně možnosti iterací návštěvníků – hodnocení, návrhy změn a kontaktu.

Kalkulačky

Programujeme kalkulačky podle zadání klientů – různé druhy finančních kalkulaček (půjčky, hypotéky, splátky, …), kalkulačky materiálu (podle plochy, objemu), kalkulačky úspor (finance, energie, spotřeby), kalkulačky (výpočty) pro výrobní a další procesy firem.

Věrnostní kluby

Realizujeme věrnostní kluby s možnostmi správy přes internetové stránky i mobilní aplikace. Věrnostní kluby mohu využívat kupony, unikátní kódy a QR a čárové kódy. Členové klubu mohou získat celou řadu funkcí – správu účtů, soutěže, bonusový materiál, slevy apod.

Vzdělávací projekty (e-learning)

Vzděláváme, pomáháme se vzděláváním, konzultujeme a analyzujeme řešení, dodáváme jednotlivé aplikace i celé e-learningové systémy. Více o Vzdělávacích projektech zde .

Aplikace na míru

Díky více než 25letým zkušenostem v on-line projektech umíme realizovat téměř každý projekt, který naši klienti vymyslí.

Kontaktujte nás!

captcha