Programování webů

Tvorba webů a e-shopů

Programování webů

Weby a e-shopy, stejně jako všechny internetové projekty, vytváříme v námi vyvinutém redakčním systému MAppEngine. Tento CMS systém je modulární, stabilní, bezpečný k datům a umožňuje tak vytvořit projekt efektivně a současně doplnit speciální funkcionalitu podle požadavků klientů. Je možné naprogramovat jak nové funkční možnosti, tak ucelenou aplikaci, která je následně do webu nebo e-shopu vložena.

Analýzy, návrh řešení

Prvním krokem realizace každého projektu jsou analýzy zadání, požadovaných funkčních možností, a návrh realizace z pohledu programování. Snažíme se najít řešení, které bude plnit očekávání jak z pohledu zadavatele, tak návštěvníka.

Programování

Vlastní programování projektů zahrnuje jak použití již hotových a odzkoušených řešení, tak úpravu existujících modulů na míru danému projektu a tvorbu nových funkčních možností. Výsledkem je vždy projekt, který je uzpůsoben na míru zadavateli, vyhovuje všem nárokům na jednoduché ovládání a správu obsahu ( redakční systém) , a zároveň splňuje i nejnáročnější požadavky na funkčnost.

Tým programátorů disponuje znalostmi několika programovacích jazyků, díky čemuž můžeme realizovat různorodé projekty, vyžadující odlišný přístup i technologie realizace.

Internetové projekty realizujeme na našem vlastním serveru, který je umístěn na páteřní síti a umožňuje programování a ladění v reálném on-line prostředí. Většině projektů zajišťujeme také webhosting a další služby, tj. projekt po spuštění běží na serveru, na kterém je vyvíjen a odladěn, takže nedochází ke změnám fungování při spuštění.

Testování

Testování projektů děláme v několika krocích realizace projektů.

  • A/B a MVT testování – testování návrhů grafiky, koncepce, obsahu a funkčních možností
  • Alfa testování – základní testování programátorským týmem
  • Beta testování – podrobné testování všech částí projektu

Výstupy testování jsou systematicky zaznamenávány a zpracovávány pro efektivní zpracování dat a optimalizaci projektů.

Více o Testování.

Používané technologie pro tvorbu webů a e-shopů

Pro realizaci internetových projektů využíváme především následující technologie a programovací jazyky.

  • HTML, CSS, Javascript, PHP a MySQL
  • HTML5 s možností využití multimediálních prvků v HTML kódu
  • Adobe Air (alternativa k Flash)
  • Unity pro 3D a další multimediální prvky

Máte zájem o tvorbu webu nebo e-shopu?

Kontaktujte nás!

captcha