Související služby pro web

Tvorba webů a e-shopů

Související služby pro web

Při realizaci projektů dodáváme další související služby:. vstupní analýzy, pomoc s tvorbou koncepce a obsahu, komunikace s uživateli, napojení projektů na existující systémy, pořádání soutěží, správu sociálních sítí, zajištění reklamy apod.

Příprava projektu

Vstupní analýzy, nastavení cílů projektu i jednotlivých etap realizace, sestavení týmu, včetně odborných garantů, návrh koncepce projektu a pomoc s tvorbou obsahu.

V průběhu realizace projektů jsou jednotlivé cíle a stav projektu kontrolovány a dílčí výstupy (etapy) schvalovány klientem.

Komunikace a podpora

Zajišťujeme on-line komunikaci s návštěvníky, tvorbu newsletterů, jejich rozeslání a vyhodnocení.

Klientům poskytujeme technickou i marketingovou podporu.

Soutěže a hry

Pořádáme soutěže – od návrhu, realizace, po vyhodnocení a distribuci výher a komunikaci se soutěžícími. Vymýšlíme a realizujeme marketingové hry i rozsáhlé edutainment projekty (více o Vývoji her).

Reklama / inzerce

Navrhujeme, spravujeme, optimalizujeme, vyhodnocujeme PPC reklamy (Google Adwords, Sklik, Facebook, YouTube), včetně remarketingu. Reklamy nastavujeme s ohledem k efektivnímu využití vynaložených prostředků a plnění nastavených cílů s on-line kontrolou v Google Analytics.

Sociální sítě

V rámci projektu tvoříme a spravujeme profily na sociálních a komunikačních sítích Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Google+, Instagram, Pinterest apod. Pro Facebook tvoříme také aplikace, soutěže a hry.

Propojení s projekty třetích stran

Realizované projekty je možné napojit na existující on-line projekty třetích stran (RSS, XML feedy), jako např. prodejní weby a srovnávače (Heureka.cz, Zbozi.cz, Amazon.com), mapy (mapy.cz, Google maps), firemní systémy (účetní, ERP, CRM) a on-line projekty s webovými službami, API nebo RSS.

Doprovodné aktivity v on-line i off-line prostředí

Podle koncepce a rozsahu projektu můžeme dodat další aktivity v on-line i reálném prostředí – aktivity pro eventy, soutěže, doprovodný program akcí apod.

Mobilní aplikace

V rámci některých projektů tvoříme také mobilní aplikace – více o mobilních aplikacích .

Máte zájem o tvorbu on-line projektu?

Kontaktujte nás!

captcha