Tvorba obsahu webu

Tvorba webů a e-shopů

Tvorba obsahu webu

Obsah je základním kamenem každého projektu. Pokud není kvalitní, nemůže být kvalitní ani celý projekt. Pro realizované projekty pomáháme s tvorbou obsahu, případně jej dodáváme kompletní na klíč. Na tvorbě spolupracujeme s odborníky z daných oborů, čímž je obsah kladně hodnocen nejen po „lidské“ (čtivé), formální, jazykové, ale i odborné stránce.

Texty, slogany, nadpisy (copywriting)

Lidé nečtou! V on-line prostředí už vůbec ne. Proto je nutné obsah rozdělit na krátké části, používat nadpisy (více úrovní – H1, H2, H3 …) a umožnit návštěvníkům snadnou orientaci a rychlé nalezení požadované informace.

Správná volba klíčových slov pro nadpisy, reklamní sdělení i vlastní texty jsou jedním z důležitých prvků pro nalezení stránek těmi správnými návštěvníky a zákazníky (SEO). Jazykové zpracování obsahu a vhodný rozsah a podrobnost informací pak zajistí, že tito návštěvníci získají, co chtějí a zůstanou nebo nakoupí.

Fotografie

Obrázky navozují tu správnou atmosféru i dokreslují a vysvětlují sdělení. Fotografie produktů spolu s dostatečným popisem prodávají. Pokud je to pro daný projekt vhodné, využíváme fotografie z fotobank. Pokud ne, dodáváme jak produktové, imagové, ilustrační, tak speciální fotografie (vysokorychlostní, 3D (stereoskopické), makro, koláže) včetně postprodukce.

Disponujeme týmem spolupracujících fotografů, kteří mohou pro projekty nafotit fotografie na míru, včetně zajištění ateliéru, exteriéru, potřebné techniky, potřebných objektů, komparzu a dalších specialistů (food designeři, maskéři apod.)

Videa, virtuální prohlídky a animace

Pro projekty natáčíme videa, vytváříme virtuální prohlídky, 2D a 3D animace, schémata a další multimediální prvky, s možností interaktivního použití (rozšířeného ovládání uživatelem) a různých výstupních formátů.

V rámci realizace navrhujeme koncepce, storyboardy, technické scénáře až po vlastní produkci, postprodukci, střih a mastering.

Mluvené komentáře, hudba a zvuky

Pro projekty dodáváme kompletní audio složku – zvuky, hudbu složenou na zakázku nebo vybranou z existujících databází a namluvení komentářů ve všech světových jazycích.

Zajišťujeme castingy pro výběr vhodného spíkra, skladby apod. a následně zajišťujeme kompletní dodávku pro projekt.

3D modely, animace a rozšířená realita

Modelujeme a programujeme také ve 3D. Můžeme tak obohatit obsah 3D modely, animacemi, interaktivními schématy i ucelenými 3D aplikacemi vloženými do webu. Pro zobrazení 3D objektů je možné také využít možností rozšířené reality (augmented reality).

Tvoříme i 3D filmy (stereoskopické) s možností zobrazení také na televizích, projektorech a v kinosálech. Více o 3D stereoskopickém filmu zde.

Překlady, lokalizace a jazykové korektury

Pro obsah zajišťujeme jazykové korektury, překlady a lokalizace do všech světových jazyků. Spolupracujeme s odborníky v oborech realizovaných projektů i jednotlivých firem, abychom zajistili bezchybnost překladu i správné použití ustálených termínů.

Kontaktujte nás!

captcha